دسته‌بندی کالاها

قوانین و مقررات


قوانین عمومی

ورود شما به فروشگاه اینترنتی کراسکی به منزله‌ی پذیرفتن تمامی قواعد و قوانین این وب سایت می باشد.

تمامی قواعد و قوانین این فروشگاه به شرح زیر و در آدرس https://kraskiland.com میباشد و هرگونه تغییر در آن، در همین صفحه اعمال می شود و از طریق شبکه های اجتماعی کراسکی به اطلاع شما خواهد رسید و هیچ خبر و قانونی در هیچ رسانه‌ی دیگری معتبر نبوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال آن ها نخواهد داشت.

دسترسی به این وب‌سایت به صورت موقت مجاز است و ما حق هرگونه تغییر یا توقف ارائه خدمات را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌داریم. اگر این وب‌سایت به هر دلیلی در هر زمانی برای هر مدت زمانی خارج از دسترس قرار بگیرد ما مسئولیتی را نمی‌پذیریم. گاهی اوقات ممکن است ما دسترسی به برخی از بخش‌ها و یا کل وب‌سایت را محدود نماییم.

این وب‌‌سایت حاوی لینک‌‌هایی به سایر وب‌‌سایت‌ها می‌‌باشد که توسط فروشگاه مدیریت نمی‌شوند (به اختصار «سایت‌‌های لینک شده»). فروشگاه اینترنتی رنگ کراسکی هیچ کنترلی بر سایت‌‌های لینک شده نداشته و در قبال آن‌‌ها و یا در قبال هرگونه ضرر و خسارتی که ممکن است در اثر استفاده از آن‌ها موجب شود، هیچ مسئولیتی را نمی‌‌پذیرد.


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کراسکی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعا‌قبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ممنوعیت

هر گونه سوء استفاده از سامانه‌‌های خودکار یا نرم‌‌افزاری به منظور استخراج داده از این وب‌‌سایت با اهداف تجاری، بدون مجوز ممنوع است. در صورت نقض این قانون، فروشگاه آنلاین رنگ کراسکی حق هرگونه پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌‌دارد.

 

شایان ذکر است طبق ماده 73 آیین نامه کسب و کارهای مجازی پلیس سایبری جمهوری اسلامی ایران

هر کس به طور غیرمجاز محتوای در حال انتقال ارتباطات غیر‌‌عمومی در سامانه های رایانه ای یا مخابراتی یا امواج الکترو‌‌مغناطیسی یا نوری را شنود کند، به حبس از شش ماه تا دو سال یا جزای نقدی از ده میلیون (۱۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا چهل میلیون (۴۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد‌‌شد.

 

ماده۷۳-۱ـ هر کس به طور غیرمجاز نسبت به داده های سری درحال انتقال یا ذخیره شده در سامانه های رایانه ای یا مخابراتی یا حاملهای داده مرتکب اعمال زیر شود، به مجازاتهای مقرر محکوم خواهدشد:
الف) دسترسی به داده های مذکور یا تحصیل آنها یا شنود محتوای سری در حال انتقال، به حبس از یک تا سه سال یا جزای نقدی از بیست میلیون (۲۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا شصت میلیون (۶۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات.
ب) در دسترس قراردادن داده های مذکور برای اشخاص فاقد صلاحیت، به حبس از دو تا ده سال.
ج) افشاء یا در دسترس قرار دادن داده های مذکور برای دولت، سازمان، شرکت یا گروه بیگانه یا عاملان آنها، به حبس از پنج تا پانزده سال.

 

قوانین مشتری

کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

 

حریم خصوصی

کراسکی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را بدون حکم قضایی به شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی کراسکی ( سیستم SSL )

و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
کراسکی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران، همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجر‌‌به‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد ، چرا که رضایت شما کلید موفقیت ماست.


موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.