ایران-تهران
با ما تماس بگیرید

درباره کراسکی👨🏼‍🎨

سلاااام!😄🖐👋

در ابتدا لازمه که خودم معرفی کنم😊 

من علی صفری هستم. مهندس شبکه های کامپیوتری همچنین موسس فروشگاه اینترنتی کراسکی.

قبل از اینکه درمورد کراسکی بگم لازمه بگم که چی شد اسمش گذاشتیم کراسکی اصلا معنیش چیه؟

کراسکی در لغت به مجموعه ای از محصولات رنگ ها میگویند. فرقی نمیکنه رنگ ما زرد باشه یا آبی؛ رنگ پارچه باشه یا خودرو... همه ی اینها رنگ هستند و با نام کراسکی شناخته میشوند.

و حالا داستان تولد کراسکی

داستان از روزی شروع شد که متوجه یک چیز عجیب شدم؛ چیزی که همیشه تو زندگی ما بوده و خواهد بود، همیشه روی فکر، رفتار ما تاثیر گذاشته و حتی در بعضی مواقع آشکار کننده افکار و احساس درونی ما بوده است.

 چیزی که بدون اون دنیا مانند یک سیبِ که طعم نداره مثل یک موجودی است که روح نداره؛ زندگی تو چنین دنیایی غیر قابل تحمل و دردناکه؛ میتونید حدس بزنید اون چیه؟

درسته رنگ !

آیا میدانستید نزدیک ترین عضو بدن به مغز، چشم ها هستند؟!

هنگامی که شما در حال فکر کردن به این هستید که چه کاری انجام بدید، بدون اینکه متوجه بشوید ذهن شما، اطلاعاتی از چشم ها دریافت میکند و با توجه به اون اطلاعات، شما تصمیم گیری میکنید.

تصور کنید برای انجام دادن و انجام ندادن یک کار، برای گفتن یا نگفتن حرفی، یک پروژه ای بزرگ با بینهایت اطلاعات در مغز تشکیل میشه و در کسری از ثانیه شما تصمیم گیری میکنید. این اطلاعات هم از محیط اطراف ما بدست می‌آید

اما این فقط یک جرقه بود 

دلایل زیادی داشتم که کراسکی راه انداختم و هر روز یک دلیل جدید برای ادامه دادن و پیشرفت کردن به دلایل من اضافه میشه میخوام بگم مهم نیست که چطور من فروشگاه ساختم و دقیقا به چی فکر میکردم مهم اینه که خواسته های من برای خودم ارزش دارند و برام مهم هستند.

میدونید من وقتی میخواستم سایت راه بندازم اصلا به چیزی فکر نکردم همه چی یهویی اتفاق افتاد یک پیشنهاد، یک فرصت، تو یک لحظه برای من بوجود اومد. همه کسب و کار های موفق دنیا به این شکل تغییر میکنند؛ همه چیز یهویی و من باور دارم کراسکی به جایگاه والا برسونم

حالا هدف من یا هدف فروشگاه چیه؟

من به مردم کمک میکنم هر آنچه که میخواهند بسازند، تعمیر کنند و آنها ‌را رنگ کنند. با بررسی رنگ ها از لحاظ کیفیت، قیمت بتوانند محصول خوب و مورد نیاز‌شان انتخاب کنند.

هدف کراسکی این است که در مسیر فروش، آموزش، بررسی رنگ ها، ابزار ها و دیگر محصولات مشابه حرکت کنه تا بتواند بهترین خدمات ارائه دهد.

فروشگاه اینترنتی رنگ کراسکی در واقع بیش از هر‌چیز یک فروشگاه فیزیکی است که در سال 1349 در محله استاد‌معین فعالیت خودش را با پخش انواع رنگ در تهران آغاز کرد؛ در 24 آذر سال 1398 کراسکی بعنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی رنگ در ایران شناخته شد و شروع کرد به پخش انواع رنگ های ساختمانی، رنگ های صنعتی و رنگ های مخصوص خودرو و...  همچنین راه اندازی شبکه تاپیراما که محتوای آن ویدیو هایی است  که رنگ ها حلال ها... را بررسی و با سایر محصولات مقایسه میکنیم.

فروشگاه اینترنتی کراسکی به شما کمک میکند تا بهترین انتخاب داشته باشید و دنیامون زیباتر کنیم.